Ansamblid tantsuks ja kaasalaulmiseks

Olen tegev kahes ansamblis, mis mõlemad mängivad elusmuusikat (live-muusikat). Ansambel tasub peole valida siis, kui tahate head ja kvaliteetset tantsumuusikat, vahel ehk ka mõnusasti kaasa laulda või koos ansambliga laulda.

Ansambel PROJEKT mängib muusikat polkast rockini. Ansambel alustas tegevust 1996. aastal. Me laulame peamiselt eesti keeles, aga sekka ka vajadusel inglise, vene ja võru keeles. Viljeleme ainult elusmuusikat. Tänu sellele on väga paljudel üritustel pidulistel ise olnud võimalus koos ansambliga kaasa laulda ning tulemus on olnud suurepärane. Tänane koosseis: Andres Visnapuu- laul, naturaalne kitarr; Meelis Jaanimägi, pillimeeste seas tuntud kui Zappah – soolokitarr; Andrus Loos – bass, laul; Priit Kald – trummid. Tutvu ansambliga PROJEKT lähemalt ning kuula meie lugusid.

Ansambel WÕRO VELLE mängib rahvalikku muusikat. Ansambel on loodud juba 1995. aastal, kuid aktiivsem ja uuem hingamine on sisse saadud alates 2013. aasta kevadest, kui ansambliga liitus kõva lõõtsa-ja laulumees Toomas Oks. Laulame ainult eesti ja võru keeles. Varasemalt on ansamblis mänginud Indrek Kalda, Kait Tamra, Andres Määr ja Heiki Kelp. Lisaks Eestimaale on käidud esinemas palju kordi Saksamaal, Prantsusmaal, Peterburis. Tänane kooseis: Toomas Oks – laul, lõõts, karmoška; Andres Visnapuu – laul, mandoliin; Andrus Loos – laul, bass, rütmimats; Meelis Jaanimägi- naturaalkitarr