Pulmaisa/pulmavana valik


Võta pulmaisaga ühendust esimesel võimalusel!

Minu siiras soovitus on leida endale sobilik pulmaisa võimalikult pulmaplaneerimise algfaasis. Kogemustega pulmaisad oskavad teid aidata nii selles, millist peopaika valida, kui palju toitu peaks varuma, millist programmi planeerida kui ka selles, mida veel pulmaplaneerimisel silmas pidada.
Kuidas leida endale sobilik pulmaisa?

Vahel läheb õige pulmaisa valikuks vaja üht kohtumist ühe inimesega ja vahel kolme kohtumist kolme inimesega. Kui olete enne ise pulmades käinud, siis mõelge, mis teile sealsete pulmaisade juures meeldis või ei meeldinud. See aitab selgeks teha ka seda, mida ühelt pulmaisalt ootate – inimesi on erinevaid ning seetõttu ei saagi kõik pulmaisad sobida igasse pulma. Kui pulmas enne käinud ei ole, siis on abi juba sellest, kui mõtlete läbi, mida te tahaksite, et pulmaisa teie pulmas teeks ning seejärel võtke juba konkreetsete inimestega ühendust.

Kui teil tekib hea klapp juba esimese kandidaadiga ning see inimene tundub olevat pulmajuhiks õige, siis ei pea veel kümne inimesega kohtuma, vaid võib hakata juba pidu ette valmistama. Aga kui midagi jääb kripeldama, siis võib proovida kohtuda ka teiste pulmaisadega. Igal juhul soovitan pulmaisaga üks kord planeerimise algfaasis pikemalt kokku saada – edasi võib asju ajada ka telefoni ja e-maili teel, aga silmast-silma kohtumine planeerimise algul aitab korraga selgeks saada palju küsimusi.

Pulmaisade-ja emade andmebaas pulmad.ee-lehel.