Pulmad ja nende korraldaminePulmad on kindlasti üks ELU tähtsündmusi. Pulmaisana olen aidanud korraldada üle 330 pulma ning julgen öelda, et iga pulm saab olla omanäoline ja kordumatu. Ilusa ning meeldejääva sündmuse teevad pulmast pruutpaar ja pruutpaari külalised. Pulmaisa ülesanne on päeva heale käigule kogu nõu ja jõuga kaasa aidata, kuid jääda ise siiski pigem tagaplaanile.


Pulma planeerimine võiks alata oma soovide paikapanekust ning seejärel tasuks otsida endale sobiv pulmavana – kogenud pulmaisa saab teid aidata nii koha valikul kui ka selles, kui palju toitu tasub varuda.

Seega, alustage iseendast ja oma soovidest. Pange need kirja! Soovitan võtta selleks eraldi märkmiku või teha arvutisse vastav kaust.

Millele mõelda? – Neid teemasid on tohutult. Kõige olulisemad: aeg, koht, külaliste arv, pulmaisa, muusika. Edasi: paaripanemise tseremoonia, ajagraafik, foto- videoteenused, lilled, transport, söögid-joogid, muusika, pulmas tehtavad tegevused ja tegevustega kaasaskäiv atribuutika, kingisoovid, kutsed, ruumi kaunistus jne. Eraldi teema on riietus, kingad, ehted, soeng ehk kõik pruutpaari välimusega seonduv.

Olen siia lehele kogunud mõned nõuanded, mida pulma planeerides arvestada. Loodan, et need aitavad teidki pulmapäeva ettevalmistamisel. Jagasin soovitused alapeatükkideks. Vaata julgelt ringi ja kui tekib lisaküsimusi, siis võta minuga julgelt ühendust!